Piła łańcuchowa Oleo-Mac GS 411-16 (50179251E2)
Zdjęcia 5 |
Oleo-Mac GS 411-16 1.8 kWh / 35.2 cm³1.9 kWh / 39 cm³ |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Oleo-Mac 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Oleo-Mac.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Oleo-Mac GS 411-16
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Oleo-Mac/Victus Oleo-mac piła łańcuchowa benzynowa gs411-3/8' / 2,6km | 2 027 zł |
PILARKA ŁAŃCUCHOWA GS 411 -325 50179251E2 | 1 799 zł |
Oleo-Mac Gs 411-3/8 Piła Pilarka Przecinarka Spalinowa Łancuchowa Do Drewn | 1 699 zł |
OLEO-MAC GS 411 3/8 PIŁA PILARKA PRZECINARKA SPALINOWA ŁANCUCHOWA DO DREWN | 1 699 zł |
Modyfikacje Oleo-Mac GS 411-16
Ceny na Oleo-Mac GS 411-16 |
---|---|---|---|---|
Oleo-Mac GS 371-16 | od 1 159 zł | 7 oferty | ||
Oleo-Mac GS 411-16 | od 1 699 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →