Piła łańcuchowa Oleo-Mac GSH 510-18
Zdjęcia 5 |
Oleo-Mac GSH 510-18 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Oleo-Mac 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Oleo-Mac.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Oleo-Mac GSH 510-18
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PILARKA ŁAŃCUCHOWA GSH 510 - 18" 50319051E2 | 1 159 zł |
Oleo-Mac Gsh 510 - 18'' Piła Pilarka Przecinarka Spalinowa Łancuchowa Do D | 1 199 zł |
OLEO-MAC GSH 510 - 18'' PIŁA PILARKA PRZECINARKA SPALINOWA ŁANCUCHOWA DO D | 1 199 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →