Piła łańcuchowa Oleo-Mac GS 371-16 (50189151E2)
Zdjęcia 5 |
Oleo-Mac GS 371-16 1.8 kWh / 35.2 cm³1.9 kWh / 39 cm³ |
|
Piła łańcuchowa średniej mocy (1,8 kW) wyposażona w 2-suwowy silnik benzynowy EMAK o pojemności 35,2 cm3. Jego silnik łatwo uruchamia się nawet w temperaturach zbliżonych do zera (dzięki systemowi łatwego rozruchu EasyOn z podkładką) i pracuje pewnie w całym zakresie obciążenia. Narzędzie wyposażone jest w prowadnicę i łańcuch Oregon 400mm tej samej marki. Łańcuch jest smarowany automatycznie.
Piła posiada wbudowany system antywibracyjny, co odróżnia ją od „kolegów z klasy”. Seria narzędzi ogrodniczych Oleo-Mac Home Plus, w skład której wchodzi piła łańcuchowa Oleo-Mac GS 371-16, jest uważana za „gospodarstwo domowe”. Ta technika nie jest przeznaczona do nieprzerwanej intensywnej pracy (jak w przypadku mieszkalnictwa i usług komunalnych lub pozyskiwania drewna). Optymalnym zakresem tego modelu jest sezonowa pielęgnacja małego ogrodu, cięcie drewna na opał do domu na wsi oraz inne zadania o tym samym charakterze i objętości.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Oleo-Mac 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Oleo-Mac.
Kup Oleo-Mac GS 371-16
Wszystkie ceny 7 →Oleo-Mac/Victus Oleo-mac piła łańcuchowa benzynowa gs371 2,4km | 1 379 zł |
Piła łańcuchowa Oleo-Mac GS 371 2.6 KM 35.2 cm3 35.6 cm | 1 172 zł |
PILARKA ŁAŃCUCHOWA GS 371 50189151E2 | 1 199 zł |
Oleo-Mac Piła Łańcuchowa Benzynowa Gs371 2,4Km | 1 159 zł |
PILARKA ŁAŃCUCHOWA GS 371 13"/.325" | 1 239 zł |
Piła łańcuchowa Oleo-Mac GS 371 2.6 KM 35.2 cm3 33 cm | 1 239 zł |
Oleo-Mac Gs 371 13'/.325' Piła Pilarka Przecinarka Spalinowa Łancuchowa Do | 1 239 zł |
Modyfikacje Oleo-Mac GS 371-16
Ceny na Oleo-Mac GS 371-16 |
---|---|---|---|---|
Oleo-Mac GS 371-16 | od 1 159 zł | 7 oferty | ||
Oleo-Mac GS 411-16 | od 1 699 zł | 4 oferty |