Piła łańcuchowa Oleo-Mac GSH 400-14 (50339051E2)
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Oleo-Mac GSH 400-14 |
|
Wygodny dostęp do filtra. Prowadnica i łańcuch Oregon.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Oleo-Mac 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Oleo-Mac.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Oleo-Mac GSH 400-14
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GSH 400 Spalinowa pilarka łańcuchowa OLEO-MAC 35cm 2,5 KM GSH400 | 999 zł |
Oleo-Mac Gsh 400 Piła Pilarka Przecinarka Spalinowa Łancuchowa Do Drewna G | 999 zł |
OLEO-MAC GSH 400 - 16'' PIŁA PILARKA PRZECINARKA SPALINOWA ŁANCUCHOWA DO D | 1 029 zł |
OLEO-MAC GSH 400 PIŁA PILARKA PRZECINARKA SPALINOWA ŁANCUCHOWA DO DREWNA G | 999 zł |
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →