Piła łańcuchowa STIHL MS 251 40
Wideo 1Zdjęcia 4 |
STIHL MS 251 40 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog STIHL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele STIHL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup STIHL MS 251 40
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pilarka spalinowa Stihl MS 251 3/8"P, PM3, długość prowadnicy 40 cm 114320 | 2 419 zł |
STIHL MS251 PILARKA SPALINOWA PIŁA 35 cm 2,2kW / 3KM 3/8'' 45,6cm3 | 2 650 zł |
Stihl MS 251 40 cm 3/8 PM3 1,3 886661112920 | 2 089 zł |
Stihl MS 251 | 2 046 zł |
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →