Opona letnia Nordexx NS3000 195/65 R15 91V
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Nordexx NS3000 195/65 R15 91V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nordexx 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nordexx.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Nordexx NS3000 195/65 R15 91V
Ceny na Nordexx NS3000 195/65 R15 91V |
---|---|---|---|---|
Nordexx NS3000 195/65 R15 91H | od 525 zł | 1 oferta | ||
Nordexx NS3000 195/65 R15 91V | od 292 zł | 1 oferta | ||
Nordexx NS3000 195/65 R15 95H | od 530 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →