Ładowarka Nomad Base Station Hub Edition (NM30011A30)
Zdjęcia 18 |
Nomad Base Station Hub Edition |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nomad 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nomad.
Kup Nomad Base Station Hub Edition
Wszystkie ceny 10 →Nomad Base One Max 3-in-1 with MagSafe carbide NM01309185 | 960 zł |
Ładowarka Nomad Base Station Indukcyjna 1x USB-A 1x USB-C (NM01892885) | 1 077 zł |
Nomad - Base One Max - Bezprzewodowa Ładowarka do telefonu 3w1 z MagSafe, | 879 zł |
NOMAD Base One with Magsafe bezprzewodowa stacja ładująca Qi Mfi MagSafe d | 619 zł |
Nomad Base Station Stand V2 NM01983385 | 450 zł |
Rolls-Royce w świecie ładowania
W 2020 roku na rynku ładowarek bezprzewodowych jest w czym wybierać: chińskie marki takie jak BASEUS czy Remax specjalizują się w niedrogich i masowo produkowanych urządzeniach, podczas gdy konwencjonalny Samsung liczy na grubsze portfele. Jednocześnie istnieją marki takie jak ZENS i Nomad, które produkują Rolls-Royce'y. Jak stacja bazowa Nomad.
Wysokiej jakości wzór z ekoskóry
Zacznijmy od jego rasowego wyglądu. Jeśli zwykle mówimy o standardowym kawałku plastiku z dwoma podkładkami do smartfonów, to tutaj mówimy o modnym akcesorium, które lubisz, nawet jeśli nie znasz jego przeznaczenia. Podstawa urządzenia wykonana jest ze zgrabnej aluminiowej płyty, którą od góry pokryto gęstą czarną eko-skórą. Wygląd zewnętrzny bardziej przypomina zgrabne designerskie etui na laptopy. A jakość na najwyższym poziomie.
Dystrybucja zasilania do 4 urządzeń
Funkcjonalność też jest inna. Oprócz dwóch platform do ładowania bezprzewodowego, w podstawie etui Nomad znajdują się 2 dodatkowe porty USB. Główny gniazdo USB C dostarcza 18 W i obsługuje Power Delivery, dzięki czemu nadaje się do ładowania MacBooków i innych laptopów z Power Delivery. Jednak proces ten nie będzie tak szybki, jak przy użyciu oryginalnego ładowania laptopa. Drugie USB dostarcza bazową moc 7,5 W, która wystarcza do szybkiego ładowania większości smartfonów.
Cena na poziomie budżetowego smartfona
Wraz z dwoma miejscami do bezprzewodowej transmisji energii, stacja bazowa Nomad jest w rzeczywistości hubem ładującym, który może „ożywić” do 4 gadżetów jednocześnie. Dodajmy rasowy wygląd, a cena 100 dolarów plus nie wydaje się tak pochopna.