Opona zimowa Nokian WR 215/55 R18 95H
Wideo 20Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Nokian WR 215/55 R18 95H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nokian 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nokian.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nokian WR 215/55 R18 95H
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nokian WR SUV 4 MS - 215/55R18 95H - opony zimowe T430488 | 889 zł |
Nokian WR SUV 4 (215/55 R18 95H) T430488 | 529 zł |
Nokian WR SUV 4 ( 215/55 R18 95H Aramid Sidewalls ) | 536 zł |
Opona Nokian 215/55R18 NOKIAN WR SUV 4 95H - opony terenowe T430488 | 669 zł |
Nokian WR SUV 4 ( 215/55 R18 95H Aramid Sidewalls ) T430488 | 529 zł |
Opona Zimowa, Nokain, WR SUV 4 215/55R18 95H | 655 zł |
Opona 4X4 zimowa NOKIAN WR SUV 4 215/55 R18 95H Darmowa dostawa w 24 h. Do | 576 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →