Opona zimowa Continental ContiWinterContact TS850P 265/45 R21 108V
Wideo 2Zdjęcia 8 |
Wybierz rozmiar opony
Continental ContiWinterContact TS850P 265/45 R21 108V 265/45 R21 108 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental ContiWinterContact TS850P 265/45 R21 108V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental WinterContact TS 850P ( 265/45 R21 108V XL, SUV ) 03553650000 | 1 591 zł |
Continental WinterContact TS 850P (265/45 R21 108V) 03553650000 | 1 535 zł |
Continental WinterContact TS 850P ( 265/45 R21 108V XL, SUV ) | 1 609 zł |
Opona Continental 265/45R21 WinterContact TS 850 P 108V XL SUV - opony zim | 1 479 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental ContiWinterContact TS850P 265/45 R21 108V
Ceny na Continental ContiWinterContact TS850P 265/45 R21 108V |
---|---|---|---|---|
Continental ContiWinterContact TS850P 265/45 R21 108V | od 1 479 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →