Opona zimowa Nokian WR SUV 4 235/50 R18 101V
Wideo 5Zdjęcia 14 |
Wybierz rozmiar opony
Nokian WR SUV 4 235/50 R18 101V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nokian 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nokian.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nokian WR SUV 4 235/50 R18 101V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nokian WR SUV 4 (235/50 R18 101V) T430492 | 987 zł |
Nokian WR SUV 4 ( 235/50 R18 101V XL Aramid Sidewalls ) T430492 | 1 008 zł |
Nokian WR SUV 4 ( 235/50 R18 101V XL Aramid Sidewalls ) | 1 020 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →