Konsola do gier Nintendo Wii U
Zdjęcia 4 |
Nintendo Wii U |
|
Zastępując oryginalne Wii, model ten nie tylko kontynuował tradycję serii, ale także wprowadził kilka nowych oryginalnych rozwiązań. W ten sposób konstrukcja kontrolera w rzeczywistości zaciera granicę między konsolami stacjonarnymi i przenośnymi: w rzeczywistości jest to osobna konsola przenośna z mikrofonem, kamerą i własnym ekranem dotykowym 6,2 cala, na którym w razie potrzeby można przełączyć rozgrywkę z zewnętrznego dekoder jest kompatybilny z grami i wszystkimi akcesoriami swojego poprzednika.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nintendo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nintendo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nintendo Wii U
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nintendo Wii U Premium Set 32GB White Shiro WUP-S-WAFC From JAPAN NTSC-J | 1 827 zł |
Nintendo Wii U Game Home Console Mario Kart 8 Set White Japan Version 2014 | 3 115 zł |
Nintendo Wii U Super Mario 3D World Deluxe Set 32GB Black Console | Brand | 6 000 zł |
Nintendo Wii U Super Mario Maker Set Console shiro White NEW | 2 370 zł |
Nintendo Wii U 32GB Super Mario Maker Limited Edition Premium Pack EUR Ver | 14 000 zł |
pokaż 16 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości konsoli do gier Nintendo Wii U:
- Wstecznie kompatybilny z akcesoriami i grami Nintendo Wii
- 2 drążki analogowe, pad kierunkowy, 4 klawisze, lewy i prawy tylny klawisz
- Sygnał wibracyjny
- 6,2-calowy ekran dotykowy
- Mikrofon
- Wbudowane głośniki
- Akcelerometr
- Żyroskop
- Kamera do komunikacji wideo
PolecamyPorównaj w tabeli →