Rower elektryczny Nilox J3 National Geographic (W21-NS3704)
Zdjęcia 7 |
Nilox J3 National Geographic |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nilox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nilox.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nilox J3 National Geographic
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nilox E-Bike J3 National Geographic rower elektryczny wspomagany pedałem s | 6 987 zł |
Rower elektryczny BOTTARI Cruiser FAT Nilox J3 NG M19 20 cali Czarno-żółty | 6 500 zł |
Rower elektryczny BOTTARI Cruiser FAT Nilox J3 NG M19 20 cali Czarno-żółty | 6 500 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →