Lornetka Nikon Aculon A211 12x50
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Nikon Aculon A211 12x50
Rodzaj:nocna
Powiększenie:12 x
Średnica obiektywu:50 mm
Pole widzenia na 1 km:91 m
Ustawianie ostrości:centralne
Pryzmat:Porro
Waga:910 g
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Aculon A211 12x50
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nikon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nikon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nikon Aculon A211 12x50
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nikon Aculon A211 12x50 UYNIKLA21100002 | 664 zł |
Lornetka NIKON Aculon A211 12x50 | 599 zł |
Nikon Aculon A211 12x50 37059 | 729 zł |
Lornetka NIKON Aculon A211 12x50 | 599 zł |
Nikon Aculon A211 12x50 37059 | 664 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →