Lornetka Nikon Aculon A211 10x50 (BAA814SA)
Wideo 5Zdjęcia 3 |
Lornetka 10x z układem optycznym o dobrej aperturze, która pozwala na prowadzenie obserwacji w warunkach słabego oświetlenia naturalnego. Wysoką jakość obrazu zapewniają soczewki o średnicy 50 mm i wielowarstwowa powłoka antyrefleksyjna na elementach optycznych. Soczewki asferyczne w okularach minimalizują efekt aberracji chromatycznej i zapewniają ostry i wolny od zniekształceń obraz w całym polu widzenia.
Podobnie jak inne urządzenia z tej serii, lornetka Nikon Aculon A211 10x50 przeznaczona jest do pracy w bardzo trudnych warunkach. Jego korpus jest odporny na wstrząsy, co znacznie zmniejsza możliwość uszkodzenia podczas pracy. Choć etui nie jest całkowicie szczelne (należy unikać wpadnięcia do wody), to posiada dość wysoki stopień ochrony przed czynnikami atmosferycznymi, co pozwala na korzystanie z lornetki w lekkim deszczu czy mgle. Aby dostosować go do indywidualnych cech użytkownika, urządzenie posiada mechanizm regulacji rozstawu źrenic (56 - 72 mm), pierścienie do korekcji dioptrii oraz obrotowe, wysuwane gumowe muszle oczne.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nikon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nikon.
Kup Nikon Aculon A211 10x50
Wszystkie ceny 15 →Nikon ACULON A211 10x50 Fernszkło G9 | 530 zł |
Nikon Aculon A211 10x50 UYNIKLA21100004 | 626 zł |
Lornetka NIKON Aculon A211 10x50 (BAA814SA) | 550 zł |
Nikon Aculon A211 10x50 37401 | 687 zł |
Lornetka NIKON Aculon A211 10x50 (BAA814SA) | 550 zł |