Бінокль Nikon Aculon A211 8x42
Відео 5Фото 3 |
Ширококутний бінокль універсального призначення із 8-кратним збільшенням зображення. Підходить для споглядання ландшафтів та природних об'єктів, спостереження за птахами та тваринами та інших завдань того ж характеру. Оптична система бінокля Nikon Aculon A211 8x42, що включає 42-мм лінзи об'єктивів та призматичний блок типу Porro, забезпечує світлу та чітку картинку практично з усього поля зору.
Елементи оптики мають багатошарове покриття, що просвітлює. Корпус приладу зроблений із міцного пластику, зверху покритого тонким шаром гуми, що не ковзає. Бінокль зручно налаштовується під індивідуальні анатомічні особливості (регулювання міжзорової відстані в діапазоні 56 – 72 мм) та специфіку зору кожного користувача (на окулярах є кільця для діоптричної корекції). У комплект входять м'який чохол та ремінь.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nikon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nikon.
Купити Nikon Aculon A211 8x42
Усі ціни 10 →Nikon Aculon A211 8x42 lornetka ACA2118X42 | 499 zł |
Lornetka NIKON Aculon A211 8x42 (BAA811SA) | 499 zł |
Lornetka NIKON Aculon A211 8x42 (BAA811SA) BAA811SA | 499 zł |
Nikon Nikon Aculon A211 8X42 Black BAA811SA | 576 zł |