Lornetka Nikon Aculon A211 8x42
Wideo 5Zdjęcia 3 |
Szerokokątna, uniwersalna lornetka z powiększeniem 8x. Nadaje się do kontemplacji krajobrazów i obiektów naturalnych, obserwacji ptaków i zwierząt oraz innych zadań o tym samym charakterze. Układ optyczny lornetki Nikon Aculon A211 8x42, obejmujący obiektywy o średnicy 42 mm i jednostkę pryzmatyczną typu Porro, zapewnia jasny i wyraźny obraz w niemal całym polu widzenia. Elementy optyczne posiadają wielowarstwową powłokę antyrefleksyjną. Korpus urządzenia wykonano z wytrzymałego tworzywa sztucznego, pokrytego od góry cienką warstwą antypoślizgowej gumy. Lornetka jest wygodnie dostosowana do indywidualnych cech anatomicznych (regulacja rozstawu źrenic w zakresie 56 – 72 mm) i specyficznego wzroku każdego użytkownika (okulary posiadają pierścienie do korekcji dioptrii). W zestawie miękkie etui i pasek.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nikon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nikon.
Kup Nikon Aculon A211 8x42
Wszystkie ceny 10 →Nikon Aculon A211 8x42 lornetka ACA2118X42 | 499 zł |
Lornetka NIKON Aculon A211 8x42 (BAA811SA) | 499 zł |
Lornetka NIKON Aculon A211 8x42 (BAA811SA) BAA811SA | 499 zł |
Nikon Nikon Aculon A211 8X42 Black BAA811SA | 576 zł |