Бінокль Nikon Aculon A211 10x50 (BAA814SA)
Відео 5Фото 3 |
Десятиразовий бінокль із хорошою світлосилою оптичної системи, яка дозволяє проводити спостереження в умовах слабкого природного освітлення. Якісна картинка забезпечується 50-мм лінзами та багатошаровим покриттям, що просвітлює, на елементах оптики. Асферичні лінзи в очках зводять до мінімуму ефект хроматичної аберації та забезпечують різкість зображення та відсутність спотворень з усього поля зору.
Як і інші прилади тієї ж серії, бінокль Nikon Aculon A211 10x50 розрахований на суворі умови експлуатації. Його ударозахищений корпус, що значно зменшує можливість пошкодження при експлуатації. Хоча корпус і не є повністю герметичним (слід уникати падінь у воду), але в нього досить високий ступінь захисту від впливу погодних факторів, що дозволяє користуватися біноклем під дощем або в тумані. Для налаштування під індивідуальні особливості користувачів у приладу є механізм регулювання міжзірочної відстані (56 – 72 мм), кільця для діоптричної корекції та поворотно-висувні гумові наочники.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nikon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nikon.
Купити Nikon Aculon A211 10x50
Усі ціни 15 →Nikon ACULON A211 10x50 Fernszkło G9 | 529 zł |
Nikon Aculon A211 10x50 UYNIKLA21100004 | 626 zł |
Lornetka NIKON Aculon A211 10x50 (BAA814SA) | 550 zł |
Nikon Aculon A211 10x50 37401 | 687 zł |
Lornetka NIKON Aculon A211 10x50 (BAA814SA) | 550 zł |