Бінокль Nikon Aculon A211 12x50
Відео 1Фото 3 |
Nikon Aculon A211 12x50
Тип:нічний
Кратність збільшення:12 x
Діаметр об'єктива:50 мм
Поле зору на 1 км:91 м
Фокусування:центральне
Призма:Porro
Вага:910 г
Всі характеристики
Характеристики Aculon A211 12x50
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nikon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nikon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nikon Aculon A211 12x50
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nikon ACULON A211 | 673 zł |
Nikon Aculon A211 12x50 UYNIKLA21100002 | 664 zł |
Lornetka NIKON Aculon Action A211, 12x50 | 671 zł |
Lornetka NIKON Aculon A211 12x50 | 599 zł |
Nikon Aculon A211 12x50 37059 | 729 zł |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →