Lornetka Nikon Sportstar EX 10x25 DCF
Nikon Sportstar EX 10x25 DCF
Powiększenie:10 x
Średnica obiektywu:25 mm
Pole widzenia na 1 km:114 m
Ustawianie ostrości:centralne
Pryzmat:Roof
Waga:300 g
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Sportstar EX 10x25 DCF
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nikon 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nikon.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nikon Sportstar EX 10x25 DCF
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sportstar EX 10x25 Black BAA711AA | 435 zł |
Lornetka NIKON Sportstar 10x25 EX | 500 zł |
Nikon SPORTSTAR EX 10x25 Silver (w magazynie!) | 459 zł |
Lornetka NIKON Sportstar 10x25 EX BAA711AA | 500 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →