Opona zimowa Nexen Winguard Sport 2 255/40 R18 99V
Wideo 6Zdjęcia 9 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Winguard Sport 2 255/40 R18 99V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Winguard Sport 2 255/40 R18 99V
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen Winguard Sport 2 ( 255/40 R18 99V XL 4PR, RPB ) | 542 zł |
Opona Nexen 255/40R18 WINGUARD SPORT 2 99V XL. - opony zimowe 17863 | 559 zł |
Nexen Winguard Sport 2 ( 255/40 R18 99V XL 4PR, RPB ) 17863NX | 642 zł |
Nexen Winguard Sport 2 (255/40 R18 99V) 17863NX | 652 zł |
Nexen Winguard Sport 2 ( 255/40 R18 99V XL 4PR, RPB ) | 853 zł |
Nexen Winguard Sport 2 (255/40 R18 99V) 15446NXK | 641 zł |
Nexen Winguard Sport 2 ( 255/40 R18 99V XL 4PR, RPB ) 15446NXK | 526 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →