Opona zimowa Nexen Winguard Sport 2 225/65 R17 102T
Wideo 6Zdjęcia 9 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Winguard Sport 2 225/65 R17 102T 225/65 R17 102 H 225/65 R17 102 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Winguard Sport 2 225/65 R17 102T
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen Winguard Sport 2 SUV MS - 225/65R17 102T - opony zimowe 15918NXK | 572 zł |
Nexen Winguard Sport 2 SUV (225/65 R17 102T) 17883NX | 585 zł |
Nexen Winguard Sport 2 SUV ( 225/65 R17 102T 4PR ) | 556 zł |
Nexen Winguard Sport 2 SUV ( 225/65 R17 102T 4PR ) 15918NXK | 549 zł |
Nexen Winguard Sport 2 SUV (225/65 R17 102T) 15918NXK | 517 zł |
Nexen Winguard Sport 2 SUV ( 225/65 R17 102T 4PR ) 17883NX | 543 zł |
Nexen Winguard Sport 2 SUV ( 225/65 R17 102T 4PR ) | 550 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Nexen Winguard Sport 2 225/65 R17 102T
Ceny na Nexen Winguard Sport 2 225/65 R17 102T |
---|---|---|---|---|
Nexen Winguard Sport 2 225/65 R17 102H | od 512 zł | 10 oferty | ||
Nexen Winguard Sport 2 225/65 R17 102T | od 517 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →