Opona zimowa Nexen Winguard Ice Plus 215/55 R16 97T
Wideo 3Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Winguard Ice Plus 215/55 R16 97T 215/55 R16 97 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Winguard Ice Plus 215/55 R16 97T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen Winguard Ice Plus (215/55 R16 97T) 16133NXK | 460 zł |
Nexen Winguard Ice Plus ( 215/55 R16 97T XL 4PR, Nordic compound ) 16133NX | 461 zł |
Nexen Winguard Ice Plus ( 215/55 R16 97T XL 4PR, Nordic compound ) | 475 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Nexen Winguard Ice Plus 215/55 R16 97T
Ceny na Nexen Winguard Ice Plus 215/55 R16 97T |
---|---|---|---|---|
Nexen Winguard Ice Plus 215/55 R16 97T | od 460 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →