Opona zimowa Michelin Alpin 6 215/55 R16 97H
Wideo 7Zdjęcia 6 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin Alpin 6 215/55 R16 97H 215/55 R16 93 H 215/55 R16 97 H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Alpin 6 215/55 R16 97H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Alpin 6 ( 215/55 R16 97H XL ) 350083 | 709 zł |
Michelin Alpin 6 (215/55 R16 97H) 350083 | 730 zł |
Michelin Alpin 6 ( 215/55 R16 97H XL ) | 717 zł |
Opona Michelin 215/55R16 ALPIN 6 XL M+S 97H - opony zimowe 350083 | 699 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Alpin 6 215/55 R16 97H
Ceny na Michelin Alpin 6 215/55 R16 97H |
---|---|---|---|---|
Michelin Alpin 6 215/55 R16 93H | od 676 zł | 5 oferty | ||
Michelin Alpin 6 215/55 R16 97H | od 699 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →