Opona letnia Nexen Nblue HD Plus 225/60 R17 99H
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Nblue HD Plus 225/60 R17 99H 225/60 R17 99 H 225/60 R17 99 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Nblue HD Plus 225/60 R17 99H
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GOMME PNEUMATICI NEXEN 225/60 R17 99H NBLUE HD PLUS 13679NXK | 594 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 225/60 R17 99H 4PR ) 13679NXK | 476 zł |
Nexen N blue HD Plus (225/60 R17 99H) 13889NXK | 481 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 225/60 R17 99H 4PR ) | 441 zł |
Nexen N blue HD Plus (225/60 R17 99H) 16741NX | 435 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Nexen Nblue HD Plus 225/60 R17 99H
Ceny na Nexen Nblue HD Plus 225/60 R17 99H |
---|---|---|---|---|
Nexen Nblue HD Plus 225/60 R17 99H | od 435 zł | 10 oferty | ||
Nexen Nblue HD Plus 225/60 R17 99V | od 469 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →