Opona letnia Nexen Nblue HD Plus 175/65 R14 86T
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Nblue HD Plus 175/65 R14 86T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Nblue HD Plus 175/65 R14 86T
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen N blue HD Plus ( 175/65 R14 86T XL 4PR ) 16635NX | 276 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 175/65 R14 86T XL 4PR ) | 390 zł |
Nexen N blue HD Plus (175/65 R14 86T) 16635NX | 269 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 175/65 R14 86T XL 4PR ) 14884NXK | 386 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 175/65 R14 86T XL 4PR ) 14990NXK | 298 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Nexen Nblue HD Plus 175/65 R14 86T
Ceny na Nexen Nblue HD Plus 175/65 R14 86T |
---|---|---|---|---|
Nexen Nblue HD Plus 175/65 R14 82H | od 210 zł | 11 oferty | ||
Nexen Nblue HD Plus 175/65 R14 82T | od 212 zł | 11 oferty | ||
Nexen Nblue HD Plus 175/65 R14 86T | od 269 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →