Літня шина Goodyear EfficientGrip Performance 175/65 R14 86T
Відео 7Фото 8 |
Виберіть розмір шин
Goodyear EfficientGrip Performance 175/65 R14 86T 175/65 R14 86 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear EfficientGrip Performance 175/65 R14 86T
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opona Goodyear 175/65R14 EFFICIENTGRIP PERFORMANCE 86 T XL FI - opony letn | 346 zł |
Goodyear EfficientGrip Performance (175/65 R14 86T) 549849 | 289 zł |
Goodyear EfficientGrip Performance ( 175/65 R14 86T XL EVR ) 549849 | 437 zł |
Goodyear EfficientGrip Performance ( 175/65 R14 86T XL EVR ) | 442 zł |
Відеоогляди
Модификації Goodyear EfficientGrip Performance 175/65 R14 86T
Ціни на Goodyear EfficientGrip Performance 175/65 R14 86T |
---|---|---|---|---|
Goodyear EfficientGrip Performance 175/65 R14 86T | від 289 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →