Літня шина Hankook Kinergy Eco 2 K435 175/65 R14 86T
Відео 3Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Hankook Kinergy Eco 2 K435 175/65 R14 86T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Kinergy Eco 2 K435 175/65 R14 86T
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hankook Kinergy Eco 2 K435 ( 175/65 R14 86T XL 4PR SBL ) 1020973 | 281 zł |
Hankook Kinergy Eco 2 K435 (175/65 R14 86T) 1022711 | 343 zł |
Hankook Kinergy Eco 2 K435 ( 175/65 R14 86T XL 4PR SBL ) | 285 zł |
Opona Hankook 175/65R14 KINERGY ECO2 K435 86T XL - opony letnie 1025299 | 249 zł |
Opony letnie 175/65R14 86T Kinergy eco2 K435 Hankook 2023 | 241 zł |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Hankook Kinergy Eco 2 K435 175/65 R14 86T
Ціни на Hankook Kinergy Eco 2 K435 175/65 R14 86T |
---|---|---|---|---|
Hankook Kinergy Eco 2 K435 175/65 R14 82H | від 236 zł | 8 пропозицій | ||
Hankook Kinergy Eco 2 K435 175/65 R14 82T | від 221 zł | 12 пропозицій | ||
Hankook Kinergy Eco 2 K435 175/65 R14 86T | від 241 zł | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →