Літня шина Continental EcoContact 6 175/65 R14 86T
Відео 9Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Continental EcoContact 6 175/65 R14 86T 175/65 R14 82 H 175/65 R14 86 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental EcoContact 6 175/65 R14 86T
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental EcoContact 6 (175/65 R14 86T) 03112480000 | 314 zł |
Continental EcoContact 6 ( 175/65 R14 86T XL EVc ) | 323 zł |
Opona Continental 175/65R14 EcoContact 6 86T XL - opony letnie 311248 | 379 zł |
Continental EcoContact 6 ( 175/65 R14 86T XL EVc ) 03112480000 | 319 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental EcoContact 6 175/65 R14 86T
Ціни на Continental EcoContact 6 175/65 R14 86T |
---|---|---|---|---|
Continental EcoContact 6 175/65 R14 82H | від 405 zł | 5 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 175/65 R14 86T | від 314 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →