Uchwyt ścienny NewStar WL95-900BL16
Wideo 1Zdjęcia 19 |
NewStar WL95-900BL16 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup NewStar WL95-900BL16
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Neomounts by Newstar Uchwyt ścienny Videowall 45"-75" do 1TFT czarny maks | 814 zł |
Neomounts by NewStar Uchwyt ścienny WL95-900BL16 POP UP 45-75 cali | 641 zł |
Neomounts Uchwyt ścienny WL95-900BL16 45'' - 75'' | 816 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →