Kabina prysznicowa New Trendy Reflexa 100x100 kątowa
Zdjęcia 14 | Wkrótce w sprzedaży 4 484 zł Typ: kabina prysznicowa; Wymiary (mm): 1000x1000x2000; Kształt profilu: kwadratowa; Regulacja profilu; Instalacja: narożna; Sposób otwierania: drzwi wahadłowe; Szerokość wejścia (mm): 890; Ściany: dwuścienna; Materiał ściany: szkło; Szkło: przezroczyste; Grubość szkła (mm): 6; Zestaw i możliwości: Wyposażenie: Brodzik: brak |
New Trendy Reflexa 100x100 EXK-1238/EXK-1243 80x80 80x90 kątowa lewa / prawa 80x100 lewa / prawa 80x110 lewa / prawa 80x120 90x80 lewa / prawa lewa / prawa 90x90 kątowa 90x100 lewa / prawa 90x110 lewa / prawa 90x120 100x80 lewa / prawa lewa / prawa 100x90 lewa / prawa 100x100 kątowa 100x110 lewa / prawa 100x120 lewa / prawa 110x80 lewa / prawa 110x90 lewa / prawa 110x100 lewa / prawa 110x110 kątowa 110x120 120x80 lewa / prawa lewa / prawa 120x90 lewa / prawa 120x100 lewa / prawa 120x110 lewa / prawa 120x120 kątowa |
|
Z powłoką ze szkła Active Shield. Uszczelki magnetyczne.
Paleta sprzedawana osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog New Trendy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele New Trendy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje New Trendy Reflexa
Ceny na New Trendy Reflexa |
---|---|---|---|---|
New Trendy Reflexa 80x90 lewa / prawa | od 4 260 zł | 3 oferty | ||
New Trendy Reflexa 90x80 lewa / prawa | od 4 260 zł | 3 oferty | ||
New Trendy Reflexa 90x90 kątowa | od 4 335 zł | 3 oferty | ||
New Trendy Reflexa 90x100 lewa / prawa | od 4 409 zł | 3 oferty | ||
New Trendy Reflexa 100x80 lewa / prawa | od 4 335 zł | 3 oferty | ||
New Trendy Reflexa 100x90 lewa / prawa | od 4 409 zł | 3 oferty | ||
New Trendy Reflexa 100x120 lewa / prawa | od 4 635 zł | 3 oferty | ||
New Trendy Reflexa 120x80 lewa / prawa | od 4 484 zł | 3 oferty | ||
New Trendy Reflexa 120x90 lewa / prawa | od 4 557 zł | 3 oferty | ||
New Trendy Reflexa 120x100 lewa / prawa | od 4 635 zł | 3 oferty |