Kabina prysznicowa New Trendy Prime 80x80
Zdjęcia 25 |
New Trendy Prime 80x80 D-0294A/D-0295A |
|
Szkło hartowane o grubości 6 mm z powłoką ochronną Active Shield 2.0. Regulacja profilu pozwala wyrównać nierówności ścian, dzięki czemu montaż staje się szybszy.
Kabinę prysznicową można zamontować z brodzikiem lub bez. Paletę dokupuje się osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy Prime 80x80
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy Prime 80x80 kwadratowa czarna D-0 | 3 274 zł |
NEW TRENDY D-0294A/D-0295A Kabina prysznicowa PRIME drzwi podwójne 80x80x2 | 3 003 zł |
Kabina prysznicowa 80x80 D-0294A/D-0295A Prime New Trendy ✖️AUTORYZOWANY D | 3 003 zł |
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy Prime 80x80 kwadratowa chrom D-02 | 2 960 zł |
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy Prime 80x80 kwadratowa biała D-03 | 3 274 zł |
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy Prime 80x80 kwadratowa złota D-04 | 3 851 zł |
New Trendy Prime kabina kwadratowa 80x80x200 cm przejrzysta D-0294A/D-0295 | 3 003 zł |
Modyfikacje New Trendy Prime
Ceny na New Trendy Prime |
---|---|---|---|---|
New Trendy Prime 70x70 | od 2 827 zł | 10 oferty | ||
New Trendy Prime 70x80 | od 2 893 zł | 11 oferty | ||
New Trendy Prime 70x90 | od 2 960 zł | 8 oferty | ||
New Trendy Prime 70x100 | od 3 028 zł | 6 oferty | ||
New Trendy Prime 70x110 | od 3 140 zł | 11 oferty | ||
New Trendy Prime 70x120 | od 3 208 zł | 7 oferty | ||
New Trendy Prime 80x70 | od 2 935 zł | 8 oferty | ||
New Trendy Prime 80x80 | od 2 960 zł | 7 oferty | ||
New Trendy Prime 80x90 | od 3 072 zł | 9 oferty | ||
New Trendy Prime 80x100 | od 3 095 zł | 9 oferty | ||
New Trendy Prime 80x110 | od 3 208 zł | 9 oferty | ||
New Trendy Prime 80x120 | od 3 228 zł | 12 oferty | ||
New Trendy Prime 90x70 | od 3 003 zł | 7 oferty | ||
New Trendy Prime 90x80 | od 2 997 zł | 12 oferty | ||
New Trendy Prime 90x90 | od 3 140 zł | 6 oferty | ||
New Trendy Prime 90x100 | od 3 162 zł | 8 oferty | ||
New Trendy Prime 90x110 | od 3 275 zł | 12 oferty | ||
New Trendy Prime 90x120 | od 3 296 zł | 9 oferty | ||
New Trendy Prime 100x70 | od 3 072 zł | 9 oferty | ||
New Trendy Prime 100x80 | od 3 095 zł | 12 oferty | ||
New Trendy Prime 100x90 | od 3 162 zł | 11 oferty | ||
New Trendy Prime 100x100 | od 3 228 zł | 9 oferty | ||
New Trendy Prime 110x70 | od 3 140 zł | 11 oferty | ||
New Trendy Prime 110x80 | od 3 208 zł | 12 oferty | ||
New Trendy Prime 110x90 | od 3 228 zł | 11 oferty | ||
New Trendy Prime 120x70 | od 3 208 zł | 12 oferty | ||
New Trendy Prime 120x80 | od 3 275 zł | 9 oferty | ||
New Trendy Prime 120x90 | od 3 344 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →