Kabina prysznicowa New Trendy Prime 70x100
Zdjęcia 25 |
New Trendy Prime 70x100 D-0348A/D-0299A |
|
Szkło hartowane o grubości 6 mm z powłoką ochronną Active Shield 2.0. Regulacja profilu pozwala wyrównać nierówności ścian, dzięki czemu montaż staje się szybszy.
Kabinę prysznicową można zamontować z brodzikiem lub bez. Paletę dokupuje się osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy Prime 70x100
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy Prime 70x100 prostokątna chrom D- | 3 028 zł |
NEW TRENDY D-0348A/D-0299A Kabina prysznicowa PRIME drzwi podwójne 70x100x | 3 072 zł |
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy Prime 70x100 prostokątna czarna D | 3 295 zł |
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy Prime 70x100 prostokątna złota D- | 3 989 zł |
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy Prime 70x100 prostokątna biała un | 3 343 zł |
NEW TRENDY D-0414A/D-0421A KABINA PRIME LIGHT GOLD PROSTOKąTNA U 70x100x20 | 3 989 zł |
Modyfikacje New Trendy Prime
Ceny na New Trendy Prime |
---|---|---|---|---|
New Trendy Prime 70x70 | od 2 827 zł | 10 oferty | ||
New Trendy Prime 70x80 | od 2 893 zł | 11 oferty | ||
New Trendy Prime 70x90 | od 2 960 zł | 8 oferty | ||
New Trendy Prime 70x100 | od 3 028 zł | 6 oferty | ||
New Trendy Prime 70x110 | od 3 140 zł | 11 oferty | ||
New Trendy Prime 70x120 | od 3 208 zł | 7 oferty | ||
New Trendy Prime 80x70 | od 2 935 zł | 8 oferty | ||
New Trendy Prime 80x80 | od 2 960 zł | 7 oferty | ||
New Trendy Prime 80x90 | od 3 072 zł | 9 oferty | ||
New Trendy Prime 80x100 | od 3 095 zł | 9 oferty | ||
New Trendy Prime 80x110 | od 3 208 zł | 9 oferty | ||
New Trendy Prime 80x120 | od 3 228 zł | 12 oferty | ||
New Trendy Prime 90x70 | od 3 003 zł | 7 oferty | ||
New Trendy Prime 90x80 | od 2 997 zł | 12 oferty | ||
New Trendy Prime 90x90 | od 3 140 zł | 6 oferty | ||
New Trendy Prime 90x100 | od 3 162 zł | 8 oferty | ||
New Trendy Prime 90x110 | od 3 275 zł | 12 oferty | ||
New Trendy Prime 90x120 | od 3 296 zł | 9 oferty | ||
New Trendy Prime 100x70 | od 3 072 zł | 9 oferty | ||
New Trendy Prime 100x80 | od 3 095 zł | 12 oferty | ||
New Trendy Prime 100x90 | od 3 162 zł | 11 oferty | ||
New Trendy Prime 100x100 | od 3 228 zł | 9 oferty | ||
New Trendy Prime 110x70 | od 3 140 zł | 11 oferty | ||
New Trendy Prime 110x80 | od 3 208 zł | 12 oferty | ||
New Trendy Prime 110x90 | od 3 228 zł | 11 oferty | ||
New Trendy Prime 120x70 | od 3 208 zł | 12 oferty | ||
New Trendy Prime 120x80 | od 3 275 zł | 9 oferty | ||
New Trendy Prime 120x90 | od 3 344 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →