Kabina prysznicowa New Trendy Prime 110x80
Zdjęcia 25 |
New Trendy Prime 110x80 D-0300A/D-0295A |
|
Szkło hartowane o grubości 6 mm z powłoką ochronną Active Shield 2.0. Regulacja profilu pozwala wyrównać nierówności ścian, dzięki czemu montaż staje się szybszy.
Kabinę prysznicową można zamontować z brodzikiem lub bez. Paletę dokupuje się osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup New Trendy Prime 110x80
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy Prime 110x80 prostokątna chrom D- | 3 208 zł |
NEW TRENDY D-0318A/D-0313A Kabina prysznicowa PRIME BLACK drzwi podwójne 1 | 3 479 zł |
Kabina prysznicowa 110x80 D-0318A/D-0313A Prime Black New Trendy ✖️AUTORYZ | 3 479 zł |
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy Prime 110x80 prostokątna czarna D | 3 479 zł |
New Trendy Kabina prysznicowa New Trendy Prime 110x80 prostokątna złota D- | 4 125 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje New Trendy Prime
Ceny na New Trendy Prime |
---|---|---|---|---|
New Trendy Prime 70x70 | od 2 827 zł | 10 oferty | ||
New Trendy Prime 70x80 | od 2 893 zł | 11 oferty | ||
New Trendy Prime 70x90 | od 2 960 zł | 8 oferty | ||
New Trendy Prime 70x100 | od 3 028 zł | 6 oferty | ||
New Trendy Prime 70x110 | od 3 140 zł | 11 oferty | ||
New Trendy Prime 70x120 | od 3 208 zł | 7 oferty | ||
New Trendy Prime 80x70 | od 2 935 zł | 8 oferty | ||
New Trendy Prime 80x80 | od 2 960 zł | 7 oferty | ||
New Trendy Prime 80x90 | od 3 072 zł | 9 oferty | ||
New Trendy Prime 80x100 | od 3 095 zł | 9 oferty | ||
New Trendy Prime 80x110 | od 3 208 zł | 9 oferty | ||
New Trendy Prime 80x120 | od 3 228 zł | 12 oferty | ||
New Trendy Prime 90x70 | od 3 003 zł | 7 oferty | ||
New Trendy Prime 90x80 | od 2 997 zł | 12 oferty | ||
New Trendy Prime 90x90 | od 3 140 zł | 6 oferty | ||
New Trendy Prime 90x100 | od 3 162 zł | 8 oferty | ||
New Trendy Prime 90x110 | od 3 275 zł | 12 oferty | ||
New Trendy Prime 90x120 | od 3 296 zł | 9 oferty | ||
New Trendy Prime 100x70 | od 3 072 zł | 9 oferty | ||
New Trendy Prime 100x80 | od 3 095 zł | 12 oferty | ||
New Trendy Prime 100x90 | od 3 162 zł | 11 oferty | ||
New Trendy Prime 100x100 | od 3 228 zł | 9 oferty | ||
New Trendy Prime 110x70 | od 3 140 zł | 11 oferty | ||
New Trendy Prime 110x80 | od 3 208 zł | 12 oferty | ||
New Trendy Prime 110x90 | od 3 228 zł | 11 oferty | ||
New Trendy Prime 120x70 | od 3 208 zł | 12 oferty | ||
New Trendy Prime 120x80 | od 3 275 zł | 9 oferty | ||
New Trendy Prime 120x90 | od 3 344 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →