Opona zimowa Nankang SV-4 225/40 R18 92V
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Nankang SV-4 225/40 R18 92V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nankang 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nankang.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nankang SV-4 225/40 R18 92V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nankang Winter Activa 4 (225/40 R18 92V) JY285 | 417 zł |
Nankang Winter Activa 4 ( 225/40 R18 92V XL ) | 434 zł |
Nankang Winter Activa 4 ( 225/40 R18 92V XL ) JY285 | 429 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →