Nóż myśliwski Muela GAVILAN
Muela GAVILAN |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Muela 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Muela.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Muela GAVILAN
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Muela nóż Gavilan 10ES61649ES10 | 455 zł |
Nóż Muela Full Tang Brown Micarta, Satin 1.4116 CR | 578 zł |
Muela - Nóż Full Tang Beech wood 125mm - GAVILAN | 608 zł |
Nóż Muela Full Tang Beech wood 125mm (GAVILAN) | 608 zł |
Muela Unisex nóż dla dorosłych Gavilan czarny srebrny jeden rozmiar 61636 | 541 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →