Chłodzenie wodne MSI MAG CORELIQUID P240
Wideo 3Zdjęcia 5 |
MSI MAG CORELIQUID P240
240 mm360 mm
Rodzaj:chłodzenie wodne
Przeznaczenie:do procesora
Socket Intel:1150, 1155/1156, 1366, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700
Socket AMD:AM2/AM3/FM1/FM2, AM4, AM5
Wentylator:⌀ 120 mm
Obroty:do 2000 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne MAG CORELIQUID P240
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MSI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MSI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MSI MAG CORELIQUID P240
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI MAG Coreliquid P240 - Chłodnica cieczy do procesorów AIO - LGA 1700 - | 420 zł |
Wodne chłodzenie procesora MSI MAG CORELIQUID P240 WEN-CPU-MSI-012 | 420 zł |
MSI MAG CoreLiquid P240 Czarny | 458 zł |
Chłodzenie wodne MSI MAG CoreLiquid P240 (306-7ZW2P11-813) | 420 zł |
Chłodzenie wodne MSI MAG CORELIQUID P240 | 452 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje MSI MAG CORELIQUID P240
Ceny na MSI MAG CORELIQUID P240 |
---|---|---|---|---|
MSI MAG CORELIQUID P240 | od 409 zł | 11 oferty | ||
MSI MAG CORELIQUID P360 | od 474 zł | 20 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →