Laptop MSI Bravo 17 D7VFK [D7VFK-091XPL]
Zdjęcia 13 | od 4 999 do 6 399 zł Porównaj ceny 19 →2023 rokBravo (gamingowe)gamingowymatowy144 HzDDR5dedykowanaSSD M.2Wi-Fi 6ECyberpank 2077podświetlenie Wyświetlacz:17.3 ", 1920x1080 (16:9) Procesor:Ryzen 7, 7735HS, 3.2 GHz Karta graficzna:RTX 4060 Pamięć RAM:16 GB Dysk:SSD M.2, 1024 GB System operacyjny:bez systemu operacyjnego Waga laptopa:2.7 kg |
Modyfikacje MSI Bravo 17 D7VFK 1
Dane techniczne
MSI Bravo 17 D7VFK [D7VFK-091XPL] |
|
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić MSI Bravo 17 D7VFK [D7VFK-091XPL]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI Bravo 17 D7VFK-091XPL - Ryzen 7-7735HS | 17,3'' | 16GB | 1TB | No OS | | 5 099 zł |
MSI Bravo 17 D7VFK-091XPL 17,3" 144Hz R7 7735HS 16GB RAM 1TB Dysk SSD RTX4 | 4 999 zł |
MSI Bravo 17 D7VFK-091XPL Ryzen 7 7735HS 17.3" FHD 144Hz 16GB DDR5 SSD1TB | 4 999 zł |
Laptop MSI Bravo 17 D7VFK-091XPL Ryzen 7 7735HS / 16 GB / 1 TB / RTX 4060 | 5 649 zł |
MSI Bravo 17 D7VFK-091XPL 17,3" 144Hz R7 7735HS 16GB RAM 1TB Dysk SSD RTX4 | 4 999 zł |
więcej ofert 14 → |
Zamknij
Polecamy