Laptop MSI Bravo 15 C7VF [C7VF-249XPL]
Zdjęcia 23 | od 4 399 do 5 890 zł Porównaj ceny 19 →Wyświetlacz:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Procesor:Ryzen 7, 7735HS, 3.2 GHz Karta graficzna:RTX 4060 Pamięć RAM:16 GB Dysk:SSD M.2, 1024 GB System operacyjny:DOS Waga laptopa:2.25 kg |
Modyfikacje MSI Bravo 15 C7VF 1
Dane techniczne
MSI Bravo 15 C7VF [C7VF-249XPL] |
|
Matowa, błyszcząca czy antyrefleksyjna: jaką powłokę ekranu wybrać?Jakie są zalety różnych rodzajów powłok ekranów w laptopach i monitorach?
Jak znaleźć dokładnie taki laptop, jakiego potrzebujesz?Przewodnik po wyborze optymalnego laptopa do zadań użytkownika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MSI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MSI.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić MSI Bravo 15 C7VF [C7VF-249XPL]
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI Bravo 15 C7VF-249XPL - Ryzen 7-7735HS | 15,6'' | 16GB | 1TB | No OS | | 4 699 zł |
Laptop MSI Bravo 15 C7VF-249XPL 15.6" IPS 144Hz R7-7735HS 16GB RAM 1TB SSD | 4 869 zł |
MSI Bravo 15 C7VF-249XPL 15,6" 144Hz R7 7735HS 16GB RAM 1TB Dysk SSD RTX40 | 4 399 zł |
więcej ofert 14 → |
Zamknij
Polecamy