Kolumny głośnikowe Monitor Audio Gold FX
Zdjęcia 4 |
Monitor Audio Gold FX |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Monitor Audio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Monitor Audio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Monitor Audio Gold FX
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor Audio SILVER 7G FX Kolor: Biały Satyna | 4 090 zł |
Monitor Audio Gold 5 FX Ebony | 5 695 zł |
Monitor Audio SILVER 7G FX Kolor: Czarny Połysk | 4 090 zł |
Monitor Audio Gold 5 FX | 5 695 zł |
Monitor Audio Gold 5 FX Biały lakier | 5 695 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości kolumn głośnikowych Monitor Audio Gold FX:
- Regulacja poziomu tonów wysokich
- Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego - 110,8 dB
PolecamyPorównaj w tabeli →