Zestaw naczyń Moneta Aria 14126573
Moneta Aria 14126573 |
|
Uniwersalna kompatybilność ze wszystkimi rodzajami płyt grzewczych, w tym indukcyjnymi.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Moneta Aria 14126573
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw garnków i patelni 4 el. z pokrywką Aria Finegress Moneta | 943 zł |
MONETA - Zestaw garnków 4cz. ARIA FINEGRESS | 999 zł |
Zestaw garnków MONETA Aria Finegres (5 elementów) | Bezpłatny transport | 780 zł |
Zestaw naczyń 4el., ARIA FINEGRESS | 999 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →