Opona rowerowa Mitas Shield V81 Classic 28x1.5
Mitas Shield V81 Classic 28x1.5 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mitas 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mitas.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mitas Shield V81 Classic 28x1.5
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona RUBENA/MITAS 700x38C [40-622] V81 SHIELD CF | 38 zł |
Mitas opona rowerowa shield 28x1,5 // 700x38c v81 40-622 | 43 zł |
Mitas Shield V81 28X1,5 (40-622) - Opona Rowerowa | 46 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →