Urządzenie sieciowe MikroTik SXT SA5 (RBSXTG-5HPnD-SAr2)
MikroTik SXT SA5
WAN:Ethernet, 3G przez USB
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N)
5 GHz:300 Mb/s
Anteny i sygnał:26 dBm, 1 antena(y), niewymienne
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne SXT SA5
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog MikroTik 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele MikroTik.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MikroTik SXT SA5
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MIKROTIK LAN Wireless Rbsxtg-5Hpnd-Sar2 | 564 zł |
MikroTik RouterBOARD | 403 zł |
Mikrotik SXT SA5 Biały Obsługa PoE RBSXTG-5HPND-SAR2 | 434 zł |
MikroTik SXT SA5 | 387 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →