Microsoft Sculpt Comfort Desktop
Wideo 13Zdjęcia 8 |
Microsoft Sculpt Comfort Desktop |
|
Ergonomiczny i łatwy w użyciu zestaw klawiatury i myszy, który może być doskonałym wyborem do częstego i długotrwałego pisania oraz pracy biurowej. Klawiatura posiada unikalny układ Comfort Curve. W tym modelu zastosowano odwrotne nachylenie klawiszy, a składane nogi zintegrowano z wyjmowaną podpórką pod nadgarstki. Zestaw klawiatury i myszy Microsoft Sculpt Comfort Desktop łączy się z komputerem za pomocą klucza USB 2,4 GHz.
Mysz zasilana jest przez nowy sensor BlueTrack. Czujnik ten potrafi dokładnie reagować na ruch na każdej powierzchni: błyszczącej, matowej, twardej i miękkiej. Uzupełnieniem bocznego przycisku pomocniczego myszy jest powierzchnia dotykowa, która standardowo służy do przewijania w poziomie. Ale jeśli to konieczne, możesz ponownie przypisać akcję czujnika. Autorskie oprogramowanie pozwala zaprogramować i przypisać dowolne przyciski, a także pracować z makropoleceniami. Układ klawiatury ma podwójny klawisz spacji. Lewa strona spacji może służyć jako Backspace. W razie potrzeby obie połówki Space można skonfigurować do wykonywania przestrzeni. Układ klawiatury charakteryzuje się ergonomicznym układem przycisków.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Microsoft 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Microsoft.
Kup Microsoft Sculpt Comfort Desktop
Wszystkie ceny 12 →Microsoft Sculpt Comfort Keyboard UK RF Wireless USB QWERTY L3V-00021 RF W | 350 zł |
Microsoft Sculpt Comfort Desktop - keyboard and mouse set - Russian - Zest | 342 zł |
Zestaw MICROSOFT L3V-00021 | 350 zł |
No name Zestaw klawiatury i myszy Microsoft Sculpt Comfort Desktop, przewo | 361 zł |