Kickboard Micro Mini Deluxe Magic
Wideo 2Zdjęcia 22 |
Micro Mini Deluxe Magic |
|
Wysokiej jakości, jasna i bezpieczna deska przeznaczona dla najmniejszych jeźdźców - produkt, który może służyć jako dobry wybór dla dzieci od 2 roku życia. Może służyć jako świetna, atrakcyjna i praktyczna zabawka do rozrywki na świeżym powietrzu. Ważną cechą modelu jest trójkołowa konstrukcja, która zapewnia wysoką stabilność i równowagę małym jeźdźcom, którzy dopiero rozpoczynają naukę jazdy na hulajnodze.
Kierownicę wykonano z wytrzymałego aluminium, a jej wysokość można regulować w zakresie 49 - 67 cm, dopasowując ją do indywidualnych potrzeb i wzrostu dziecka. Deck deski dziecięcej Micro Mini Deluxe Magic wykonany jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym, co zapewnia mu niezbędną wytrzymałość i trwałość, a także pozwala wytrzymać obciążenia do 50 kg. Kolejną świetną cechą są świecące efekty - kierownica jest wyposażona w światła, które po dotknięciu świecą w pięciu różnych kolorach. To dodaje radości i urozmaica jazdę, czyniąc ją zabawną i ekscytującą dla dzieci. Dodatkowo hulajnoga posiada świecące koła, które podczas ruchu tworzą spektakularny pokaz świetlny, który przyciąga uwagę i tworzy atmosferę zabawy i zabawy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Micro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Micro.
Kup Micro Mini Deluxe Magic
Wszystkie ceny 15 →Mini Micro Deluxe Magic Navy MMD149 MIM21NAV | 549 zł |
Hulajnoga trójkołowa dziecięca Micro Mini Deluxe Magic LED purple | WYSYŁK | 550 zł |
Mini Micro Deluxe Magic LED, hulajnoga trójkołowa, Purple | 549 zł |
Hulajnoga trójkołowa dziecięca Micro Mini Deluxe Magic LED purple | WYSYŁK | 550 zł |
Mini Micro Deluxe LED różowa | 499 zł |