Кикборд Scoot & Ride Highway Kick 3
Scoot & Ride Highway Kick 3 |
|
Яскравий, маневрений і при цьому стійкий самокат від одного з провідних виробників виробів цього типу — австрійської компанії Scoot & Ride. Модель підходить для дітей віком від 3 років та вагою до 50 кг, при цьому може підлаштовуватися під мінливий зростання за рахунок системи регулювання висоти керма. Важливо звернути увагу на те, що виріб належить до класу кикбордов, тому має широку неслизьке платформу для ніг і три колеса (два спереду і один ззаду).
Scoot & Ride Highway Kick 3 пересувається на надійних поліуретанових колесах, які досить стійкі до механічних впливів і перепадів температур. Крім того, для більшої надійності і довговічності виробник оснастив колеса спеціальним пристосуванням, яке запобігає пробуксовку і прокручування. Підшипники класу ABEC 5 також можуть похвалитися високою ефективністю і стійкістю до зносу. Завдяки невеликій вазі в 2,6 кг і компактним габаритам, самокат простий у зберіганні. До того ж, виробником передбачена система складання, що дозволяє за кілька рухів скласти виріб і заховати для зручного зберігання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Scoot & Ride 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Scoot & Ride.
Купити Scoot & Ride Highway Kick 3
Усі ціни 50 →Scoot & Ride Highwaykick 96356 hulajnoga z 3 diodami LED tworzywo sztuczne | 399 zł |
Scoot and Ride Highwaykick 3 LED Hulajnoga składana ze świecącymi kółkami | 469 zł |
Hulajnoga Scoot & Ride Highwaykick 3 LED Kiwi 96359 DZI-ZPOJ-SNR-0015 | 469 zł |
ZESTAW SCOOT AND RIDE LEMON HULAJNOGA Highwaykick 3 + KASK LED S-M 3L+ | 649 zł |
Highwaykick 3 LED Hulajnoga trójkołowa składana ze świecącymi kółkami 3-7 | 469 zł |