Opona zimowa Michelin X-Ice Snow 265/45 R21 108T
Wideo 21Zdjęcia 10 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin X-Ice Snow 265/45 R21 108T 265/45 R21 108 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin X-Ice Snow 265/45 R21 108T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin X-Ice Snow SUV (265/45 R21 108T) 178910 | 2 149 zł |
Michelin X-Ice Snow SUV ( 265/45 R21 108T XL, Nordic compound ) 178910 | 2 157 zł |
Michelin X-Ice Snow SUV ( 265/45 R21 108T XL, Nordic compound ) | 2 224 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin X-Ice Snow 265/45 R21 108T
Ceny na Michelin X-Ice Snow 265/45 R21 108T |
---|---|---|---|---|
Michelin X-Ice Snow 265/45 R21 108T | od 2 149 zł | 3 oferty |
Polecamy