Opona zimowa Michelin X-Ice Snow 245/50 R18 104H
Wideo 21Zdjęcia 10 |
Wybierz rozmiar opony
Michelin X-Ice Snow 245/50 R18 104H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin X-Ice Snow 245/50 R18 104H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin X-Ice Snow (245/50 R18 104H) 814974 | 1 125 zł |
Michelin X-Ice Snow ( 245/50 R18 104H XL, Nordic compound ) 814974 | 1 203 zł |
Michelin X-Ice Snow ( 245/50 R18 104H XL, Nordic compound ) | 1 218 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →