Opona motocyklowa Michelin Starcross 5 Medium 120/90 -18 65M
Wideo 5Zdjęcia 2 |
Michelin Starcross 5 Medium 120/90 -18 65M |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Starcross 5 Medium 120/90 -18 65M
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Starcross 5 (120/90 R18 65M) 461928 | 409 zł |
Michelin Starcross 5 ( 120/90-18 TT 65M tylne koło, M/C, Mieszanki gumowej | 413 zł |
Michelin Moto Starcross 5 Soft 65m Tt M/c Off-road Rear Tire Czarny 120 / | 391 zł |
Michelin Starcross 5 (120/90 R18 65M) 771311 | 443 zł |
Michelin Starcross 5 ( 120/90-18 TT 65M tylne koło, M/C, Mieszanki gumowej | 469 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Starcross 5 Medium 120/90 -18 65M
Ceny na Michelin Starcross 5 Medium 120/90 -18 65M |
---|---|---|---|---|
Michelin Starcross 5 Medium 70/100 -17 40M | od 223 zł | 3 oferty | ||
Michelin Starcross 5 Medium 70/100 -19 42M | od 281 zł | 3 oferty | ||
Michelin Starcross 5 Medium 80/100 -21 51M | od 518 zł | 2 oferty | ||
Michelin Starcross 5 Medium 90/100 -16 51M | od 295 zł | 3 oferty | ||
Michelin Starcross 5 Medium 90/100 -21 57M | od 346 zł | 1 oferta | ||
Michelin Starcross 5 Medium 100/90 -19 57M | od 404 zł | 1 oferta | ||
Michelin Starcross 5 Medium 100/100 -18 59M | od 674 zł | 1 oferta | ||
Michelin Starcross 5 Medium 110/90 R19 62M | od 413 zł | 2 oferty | ||
Michelin Starcross 5 Medium 110/100 -18 64M | od 536 zł | 1 oferta | ||
Michelin Starcross 5 Medium 120/80 -19 63M | od 411 zł | 2 oferty | ||
Michelin Starcross 5 Medium 120/90 -18 65M | od 391 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →