Мотошина Michelin Starcross 5 Medium 120/90 -18 65M
Відео 5Фото 2 |
Michelin Starcross 5 Medium 120/90 -18 65M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Starcross 5 Medium 120/90 -18 65M
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Starcross 5 (120/90 R18 65M) 461928 | 409 zł |
Michelin Starcross 5 ( 120/90-18 TT 65M tylne koło, M/C, Mieszanki gumowej | 413 zł |
Michelin Moto Starcross 5 Soft 65m Tt M/c Off-road Rear Tire Czarny 120 / | 391 zł |
Michelin Starcross 5 (120/90 R18 65M) 771311 | 443 zł |
Michelin Starcross 5 ( 120/90-18 TT 65M tylne koło, M/C, Mieszanki gumowej | 469 zł |
Відеоогляди
Модификації Michelin Starcross 5 Medium 120/90 -18 65M
Ціни на Michelin Starcross 5 Medium 120/90 -18 65M |
---|---|---|---|---|
Michelin Starcross 5 Medium 70/100 -17 40M | від 223 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin Starcross 5 Medium 70/100 -19 42M | від 281 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin Starcross 5 Medium 80/100 -21 51M | від 518 zł | 2 пропозиції | ||
Michelin Starcross 5 Medium 90/100 -16 51M | від 295 zł | 3 пропозиції | ||
Michelin Starcross 5 Medium 90/100 -21 57M | від 346 zł | 1 пропозиція | ||
Michelin Starcross 5 Medium 100/90 -19 57M | від 404 zł | 1 пропозиція | ||
Michelin Starcross 5 Medium 100/100 -18 59M | від 674 zł | 1 пропозиція | ||
Michelin Starcross 5 Medium 110/90 R19 62M | від 413 zł | 2 пропозиції | ||
Michelin Starcross 5 Medium 110/100 -18 64M | від 536 zł | 1 пропозиція | ||
Michelin Starcross 5 Medium 120/80 -19 63M | від 411 zł | 2 пропозиції | ||
Michelin Starcross 5 Medium 120/90 -18 65M | від 391 zł | 5 пропозицій |