Opona motocyklowa Michelin Scorcher 31 130/80 -17 65H
Wideo 2Zdjęcia 11 |
Michelin Scorcher 31 130/80 -17 65H |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Scorcher 31 130/80 -17 65H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Michelin 130/80 B17 SCORCHER 31 F 65H - opony motocyklowe 682482 | 797 zł |
Michelin Scorcher 31 (130/80 R17 65H) 682482 | 905 zł |
Michelin Scorcher 31 ( 130/80B17 TT/TL 65H M/C, koło przednie ) | 908 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Michelin Scorcher 31 130/80 -17 65H
Ceny na Michelin Scorcher 31 130/80 -17 65H |
---|---|---|---|---|
Michelin Scorcher 31 80/90 -21 54H | od 688 zł | 3 oferty | ||
Michelin Scorcher 31 100/90 -19 57H | od 673 zł | 5 oferty | ||
Michelin Scorcher 31 110/90 -19 62H | od 539 zł | 4 oferty | ||
Michelin Scorcher 31 130/60 -19 61H | od 1 002 zł | 2 oferty | ||
Michelin Scorcher 31 130/60 R19 61H | od 997 zł | 1 oferta | ||
Michelin Scorcher 31 130/70 -18 63H | od 797 zł | 2 oferty | ||
Michelin Scorcher 31 130/80 -17 65H | od 797 zł | 3 oferty | ||
Michelin Scorcher 31 130/90 -16 73H | od 774 zł | 4 oferty | ||
Michelin Scorcher 31 150/80 R16 77H | od 974 zł | 5 oferty | ||
Michelin Scorcher 31 160/70 R17 73V | od 964 zł | 3 oferty | ||
Michelin Scorcher 31 180/60 -17 75V | od 1 155 zł | 4 oferty | ||
Michelin Scorcher 31 180/65 R16 81H | od 1 141 zł | 3 oferty | ||
Michelin Scorcher 31 180/70 -16 77H | od 1 169 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →